Witamy w naszym klubie!

Granat Skarżysko-Kamienna – jeden z najstarszych klubów piłkarskich województwa świętokrzyskiego występujący obecnie w klasie okręgowej.

Sezony Granatu Skarżysko:

 

Roczniki naszego klubu:

-Młodzik młodszy;

-Młodzik starszy;

-Trampkarz młodszy;

-Trampkarz starszy;

-Seniorzy.

 

Stadion:

Stadion Granatu we wcześniejszych latach był jednym z największych stadionów na terenie Kielecczyzny. Jego pojemność wynosiła 25 000 osób, ale w wyniku przebudowy posiada obecnie ok. 2 – 2,5 tys miejsc (w większości ławki), w tym ok. 700 siedzisk w postaci krzesełek. Na stadionie występowali znani piłkarze, a w organizowanych przez klub turniejach zagrały największe polskie drużyny piłkarskie: Widzew Łódź, Legia Warszawa, Górnik Zabrze, Lech Poznań, Ruch Chorzów czy ŁKS Łódź. Wizytę w klubie i na stadionie złożył także Kazimierz Górski, który w tamtym czasie trenował Panathinaikos Ateny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *